مرکز خرید تانساش آنتالیا

تور آنتالیا مرکز خرید تانساش

مرکز خرید تانساش آنتالیا متشکل از دو طبقه و بزرگترین فروشگاه مواد غذایی می باشد. در طبقه اول انواع غذاهای محلی و خارجی ارائه می شود که دارای کیفیت بالایی هستند. در طبقه دوم انواع پوشاک , لوازم آرایشی و بهداشتی , لوازم الکترونیکی , لوازم تزئینی و... با برندهای ترکی و بین المللی ارائه می شود. این فروشگاه دارای پله برقی عریضی می باشد تا مشتریان به راحتی بتوانند لوازمی که خریدند را به طبقه دوم ببرند. این فروشگاه برای افزایش آسایش مشتریان خود ماشین هایی را تهیه کرده است که مخصوص خرید در این فروشگاه می باشد. گردشگران تور آنتالیا در این مرکز خرید می توانند هر آنچه را که می خواهند تهیه نمایند.

تور آنتالیا مرکز خرید تانساش

مرکز خرید سینارهالی آنتالیا

تور آنتالیا مرکز خرید سینارهالی

مرکز خرید سینارهالی آنتالیا در شهرستان آناتولی توسط heyrulla در سال 1935 تاسیس شده است. عشق و علاقه به قالی بافی از پدر به پسر رسیده است و هم اکنون فعالیت این مرکز خرید در دست نسل دوم سلسله پاراچنار و براداران محمد و حسن می باشد. کیفیت محصولات این مرکز خرید بی نظیر است و کلیه اجناس با بالاترین استانداردها و رویکردهای فردی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تور آنتالیا مرکز خرید سینارهالی

اما آنچه که باعث شده سینارهالی از دیگر بازارهای ترکیه متمایز شود و در حال حاضر در بازار جهانی جزء مارک های محبوب باشد کیفیت فوق العاده پشم ها و فرش پنبه ها و ابریشم های آن می باشد. این مرکز خرید برای تهیه محصولات خود از سیستم نرم افزار طراحی پارچه استفاده می کند تا از الگوهای طراحی شده خود اطمینان حاصل کند. در واقع سینارهالی تلفیقی از سنت و فن آوری را به کار گرفته است که همین امر باعث جلب توجه بیشتر گردشگران تور آنتالیا شده است. آن دسته از مسافران تور آنتالیا که علاقه مند به فرش و تابلو فرش های بی نظیر هستند حتما از سینارهالی دیدن نمایند قطعا باب میلشان خواهد بود.

تور آنتالیا مرکز خرید سینارهالی

مرکز خرید لاورا آنتالیا

تور آنتالیا مرکز خرید لاورا

مرکز خرید لاورا آنتالیا در سال 20004 با وسعت 11224 مترمربع افتتاح شد. این مرکز خرید متشکل از پارکینگ , 88 غرفه با مارک های متنوع ترک و بین المللی , تئاتر و سینما , کافه رستوران , سوپرمارکت های مختلف , انواع ساندویچی ها , مراکز تفریحی برای سرگرمی کودکان شما گردشگران عزیز تور آنتالیا و.... می باشد. در این مرکز خرید علاوه بر خرید کردن می توانید مدت ها خودتان و فرزاندانتان را با چشیدن غذاهای مختلف ترکی , خرید لباس , خرید بهترین لوازم آرایشی بهداشتی و... سرگرم کنید. گردشگران عزیز تور آنتالیا در این مرکز خرید می توانند هر آنچه را که می خواهند تهیه نمایند.

تور آنتالیا مرکز خرید لاورا

تور آنتالیا مرکز خرید لاورا

 

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

تور آنتالیا مرکز خرید اوزدیلک

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا از مشهورترین و بهترین فروشگاه های زنجیره ای ترکیه است که میان مردم آن بسیار قابل اطمینان می باشد. این فروشگاه زنجیره ای با مردم ترکیه رابطه خوبی در چارچوب کیفیت , صداقت کارکنان در مقابل مشتریان و مشتری مداری برقرار کرده است. گردشگران تور آنتالیا از مرکز خرید اوزدیلک می توانند هر آنچه را که می خواهند با کیفیت بالا و قیمت واقعی خریداری کنند. از دیگر امکانات این مرکز خرید می توان به سالن بولینگ , زمین بازی برای کودکان , سالن نمایش فیلم , کافی شاپ , رستوران با سرو انواع غذاهای لذیذ ترکی و بین المللی و... اشاره کرد. گردشگران تور آنتالیا در این مرکز خرید می توانند اوقات خوشی را سپری کنند و با نوش جان کردن یک نوشیدنی گرم در کافی شاپ و گوش دادن به موسیقی لحظات لذت بخشی را برای خود رقم بزنند.

تور آنتالیا مرکز خرید اوزدیلک

 

هایپر مارکت رئال آنتالیا

 تور آنتالیا هایپر مارکت رئال

هایپر مارکت رئال یکی از فروشگاه های زنجیره ای خیلی بزرگ در ترکیه می باشد که در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد. مسافران تور آنتالیا با رفتن به این فروشگاه می توانند هر آنچه را که می خواهند تهیه و خریداری کنند. این هایپر مارکت دارای انواع مختلف کالا و پوشاک و... است. اما بهترین قسمت هایپر مارکت رئال قسمت فروش مواد غذایی آن است. مواد خوراکی و غذایی که در این قسمت به فروش می رسد به اندازه ای متنوع است که انتخاب را برای شما مسافران عزیز را دشوار می کند. به مسافران تور آنتالیا که خوش خوراک هستند پیشنهاد می کنیم که حتما از این فروشگاه زنجیره ای بزرگ دیدن نمایند و به بخش فروش مواد غذایی آن نیز بروند.

 

تور آنتالیا هایپر مارکت رئال

 

تور آنتالیا هایپر مارکت رئال