سه مرکز خرید آنتالیا برای مسافران ایرانی

 

1.مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی از مراکز خریدی الست که در منطقه لارا واقع شده است و بهترین لباس های ترک و مارک در این مرکز خرید به فروش می رسد. این مرکز خرید دارای 30 رستوران بزرگ و 150 فروشگاه لوکس است و همه این عوامل مرکز خرید تراسیتی آنتالیا را به جاذبه توریستی لارا و از بزرگترین مراکز خرید ترکیه تبدیل کرده است. این مرکز خرید در طبقه همکف خود دارای کافی شاپ و رستوران های بزرگ است که به زیباترین دکوراسیون مجهز است و مسافران می توانند بهترین لحظات خود را دراین مرکز خرید بگذرانند. علاوه بر این ها بزرگترین سینمای آنتالیا در این مرکز خرید واقع شده است.

 

2.مرکز خرید تانساش آنتالیا

مرکز خرید تانساش آنتالیا

مرکز خرید تانساش معروف است به فروشگاه بزرگ مواد غذایی است که در طبقه اول آن مواد غذایی مدرن و سنتی و در طبقه دوم آن لوازم الکتریکی و صنایع دستی و پوشاک و... به فروش می رسد. این فروشگاه دو طبقه مجهز به ماشین های خرید , پله برقی و... است. شما میتوانید در این فروشگاه لوازم خود را تهیه کنید و از سفر و خرید خود لذت ببرید.

 

3.مرکز خرید زنجیره ای میگروس آنتالیا

مرکز خرید زنجیره ای میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا 470 فروشگاه در سراسر ترکیه است و زیباترین و مدرن ترین اجناس در این مرکز به فروش می رسد. در این مرکز خرید هر آنچه که بخواهید از لوازم الکتریکی و قطعات کامپیوتری گرفته تا لباس های زیبا و کفش های مارک فوق العاده و حتی خوش بو ترین عطرها را می توانید تهیه کنید. ویژگی های خوب این مرکز خرید باعث شده است که مرکز خرید مریگوس آنتالیا پربازدیدترین مرکز خرید ترکیه باشد.